0 - 0,00 

Spodnie MashMnie

Twoje dziecko jest fanem streetwearowego stylu? Lubi ubierać się modnie i wyróżniać się z tłumu? Zatem spodnie MashMnie zostały dla niego stworzone. W naszym sklepie RebelKi przygotowaliśmy asortyment przeznaczony zarówno dla chłopców, jak i modnie ubierających się dziewczynek. Kolekcje spodni MashMnie są unikalne, dzięki czemu dziecko ma szansę wyrazić siebie i podkreślić swój indywidualny styl. Bogata kolorystyka, starannie dobrane materiały i najmodniejsze kroje zwieńczone zostały stylowymi dodatkami. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem naszego sklepu.

Wyświetlanie 1–16 z 85 wyników

MashMnie – polski producent odzieży streetwearowej

MashMnie to marka, która zaledwie w dwa lata swojej działalności zdobyła serca zarówno dzieci, jak i rodziców w całym kraju oraz poza jego granicami. Rodzice starannie dobierający odzież dla swoich dzieci z pewnością docenią propozycje polskiego producenta. W każdym ubraniu wychodzącym spod ręki projektantów marki MashMnie widoczna jest pasja i zaangażowanie. Tworząc ubrania w streetwearowym stylu, projektanci skrupulatnie dobierają materiały oraz dodatki, tak aby zapewnić świetne efekty wizualne, ale również zadbać o komfort dziecka i trwałość wyrobów. Dzięki temu spodnie MashMnie, z których wyrośnie Twój syn, będą mogły posłużyć młodszemu rodzeństwu lub innym dzieciom z rodziny.

Jakie spodnie MashMnie znajdziesz w naszej kolekcji?

Marka MashMnie regularnie śledzi najnowsze trendy, a wiele z nich tworzy. Z tego też względu w naszym asortymencie znajdziesz różnego rodzaju spodnie MashMnie w bogatej kolorystyce. Oprócz klasycznej czerni i bieli znajdziesz spodnie szare czy granatowe, a także modele w modny print moro. Dużą popularnością zarówno wśród chłopców, jak i dziewczynek cieszą się spodnie jeansowe o różnorodnym wybarwieniu. Oferujemy spodnie z przeszyciami, dziurami, niskim stanem czy gumkami na nogawkach. Zachęcamy do zapoznania się także z ofertą T-shirtów, bluz, kamizelek i koszul stanowiących idealne uzupełnienie do spodni MashMnie.