0 - 0,00 

Modne czapki dla dziewczynek

Zima, jesień, wiosna… Te pory roku są chłodniejsze, więc wymagają specjalnego przygotowania. To oczywiste, że wśród rzeczy potrzebnych Twojej córeczce znajdzie się czapka dla dziewczynki. I dobrze byłoby, gdyby dziewczęce nakrycie głowy było nie tylko ciepłe, chociaż nie można zaprzeczyć, że jest to podstawa. Zachowanie odpowiedniej ciepłoty organizmu chroni przed zimnem i jego nieprzyjemnym następstwem, jakim jest podatność na infekcje. A choroba to przecież nic fajnego… Najlepiej, gdy nakrycie głowy jest wykonane z naturalnego materiału, ponieważ dzięki temu skóra oddycha także, kiedy pociecha jest w trakcie intensywnej zabawy. I nie ma co ukrywać – nie opaski, nie nauszniki, ale właśnie klasyczne czapki będą najlepszym rozwiązaniem. W naszej ofercie znajdziesz zarówno te jesienne, jak i zimowe oraz odpowiednie na wiosnę.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Perfekcyjne rozwiązanie - bawełniane czapki dla dzieci

Bawełna króluje, jeśli chodzi o naturalne materiały. Jest łatwa w konserwacji, łatwo poddaje się obróbce, a przede wszystkim - skóra naprawdę fantastycznie w niej oddycha. W dodatku jest niedroga, dzięki czemu otrzymujesz optymalny balans między ceną, a jakością. Mało tego bawełniana czapka jest najzwyczajniej w świecie ekologiczna. Materiał jest trwały, w związku z czym przetrwa na pewno zdecydowanie więcej zim niż tylko jedną, ale kiedy dziecko ostatecznie wyrośnie ze swojej czapeczki będzie ona zdecydowanie przyjaźniejsza środowisku, niż taka ze sztucznego materiału. A dbałość o ekologię to coś, co warto wpajać także tym najmłodszym od samego początku.

Nakrycia głowy dla dziewczynek na każdą porę roku

Szukasz uniwersalnego nakrycia głowy? A może szukasz czapki dla dziewczynki specjalnie na jesień, zimę lub wiosnę? Niezależnie od Twojej decyzji, dostarczymy Ci wybór. Współpracujemy z polskimi markami, takimi jak choćby ceniony wśród rodziców za oryginalne wzornictwo MashMnie, dzięki czemu otrzymujesz od nas - poza czapką - gwarancję świetnej jakości. Modele dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, a także w wielu fasonach, co pozwoli dopasować je do stylu i upodobań Twojej córki. Czapki występują w kilku rozmiarach, stąd może je nosić dumnie zarówno przedszkolak, jak i szkolna uczennica.

A może więcej niż jedna? Rozważne szaleństwo

Warto pamiętać, że małe akcesoria lubią się gubić. Ponieważ ceny w RebelKi są optymalnie dopasowane, a nakrycia głowy mają wspaniałą jakość, warto wybiec nieco do przodu i kupić więcej niż jedną. Różnorodność kolorów pozwoli na dopasowanie czapki do więcej niż jednej stylizacji, a dodatkowo w sytuacji kryzysowej, jeśli jedno nakrycie głowy zaginie, zawsze awaryjnie będzie dostępne drugie, dzięki czemu ochronisz Twoje dziecko przed potencjalnym przeziębieniem. Także pamiętaj: zależnie od pory roku jesienne, wiosenne i zimowe czapki to rozsądna podstawa!