0 - 0,00 

Kurtki dla mam

Kiedy lato zbliża się ku końcowi zaczyna się powoli myśleć o cieplejszych rzeczach na coraz chłodniejsze poranki i wieczory. Każda pora roku jest pełna radości, jeśli tylko jest nam komfortowo i co tu wiele kryć, przede wszystkim ciepło! Zapewnienie sobie odpowiedniej temperatury jest kluczowe, ponieważ zależy od niej nie tylko nasz komfort funkcjonowania, ale również podatność na infekcje, a prawdopodobnie wiesz doskonale, jak to wygląda w domu z małymi dziećmi – jeśli chora jest jedna osoba, zazwyczaj występuje efekt domina i finalnie choruje cała rodzina… Za lekki ubiór sprzyja kiepskiej odporności, stąd warto o tym pomyśleć, zanim jeszcze temperatury spadną na dobre. My jesteśmy przygotowani – w sklepie RebelKi znajdziesz szeroki asortyment kurtek dla mamy i córki oraz kurtek dla mamy i dziecka.

Komfortowo i stylowo

Kurtka dla mamy powinna być nie tylko ciepła, ale także funkcjonalna (kieszenie są zawsze w cenie, aby szybko wrzucić tam klucze, telefon i portfel przed spacerem) i… modna! Oferujemy różnorodne wzory i kolory na różne okazje. Niezależnie od tego, czy szukasz okrycia na co dzień, czy na specjalną okazję, czy preferujesz styl sportowy czy nieco bardziej elegancki, u nas na pewno znajdziesz coś dla siebie. Nasze kurtki nie tylko ogrzewają, ale także zapewniają atrakcyjny wygląd. Do tego oferujemy jedynie sprawdzone, polskie marki, dzięki czemu zyskujesz pewność i gwarancję najwyższej jakości przy rozsądnej cenie.

Dla dużych i dla małych - kurtki dla mamy i córki

Wiele kobiet wspomina z rozrzewnieniem czas, kiedy będąc małymi dziewczynkami przymierzały mamine buty na obcasach i za duże sukienki… Z myślą o takich wspomnieniach przygotowaliśmy kolekcję odzieży dla mamy i córki, tak, aby rzeczy mamy nie były narażone w dziecięcej zabawie. Dla swojego dziecka chcesz być nie tylko wzorem, ale wsparciem i źródłem bezwarunkowej miłości tak, aby zawsze znalazło w Tobie bezpieczną przystań. Dzieci miłość i szacunek wyrażają między innymi w naśladownictwie, dlatego warto im to umożliwić. Takie same ubrania jeszcze podkreślą Waszą wyjątkową więź! W naszej kolekcji okryć znajdziesz kurtki dla dorosłych kobiet oraz zminiaturyzowane, nie mniej funkcjonalne odpowiedniki dla dziewczynek. Jeśli spodobała Ci się kamizelka lub inne okrycie, zawsze warto sprawdzić, czy nie ma swojego dziecięcego odpowiednika. Podobny look u mamy i dziecka zawsze działa rozczulająco i wspaniale wygląda na rodzinnych zdjęciach. Warto zaszczepić dobre wzorce dotyczące poczucia smaku i stylu już od najmłodszych lat, dzięki temu, kiedy dziecko będzie wykonywało swoje pierwsze modowe kroki będzie się mogło oprzeć na przekazanej przez rodziców wiedzy.