0 - 0,00 

Dresy dla mam

Nie od dziś wiadomo, że dres dla mamy to James Bond wśród ubrań. Musi być wygodny, musi mieć dużo kieszeni na skarby małych szkrabów, musi dawać się łatwo uprać, a przy tym musi być także… ładny. Ubranie do zadań specjalnych, prawda? Sprawdziliśmy, istnieją takie! I nie trzymamy tej wiedzy zazdrośnie dla siebie, a umieściliśmy dresy dla mamy w asortymencie naszego sklepu. Znajdziesz tu szeroki wybór bluz z kapturem, wciąganych przez głowę, tych długich i tych klasycznej długości. Oferujemy także komplety, spodnie, legginsy oraz getry, czyli wszystko to, czego będziesz potrzebować, aby wygodnie spędzić czas w domu czy wyskoczyć do parku. Wybierając z naszej oferty, z pewnością uzyskasz niebanalny zestaw.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Dresy dla mamy i dziecka

Być może rzuciło Ci się w oczy, że coraz modniejsze staje się ubieranie dzieci tak, jakby byli miniaturowymi dorosłymi. Jeśli dorośli preferują styl i wygodę, trudno się dziwić, że sprawdzone rozwiązania przenoszą na swoje pociechy, a Instagram czy portale modowe wręcz pękają ostatnio w szwach od podobnych stylizacji. Również w naszym sklepie warto przeglądać kategorie równolegle, ponieważ staramy się, aby te same modele były dostępne i w kolekcji dla mamy, i w kolekcjach dresów dla córki czy syna. Poza tym, że na zdjęciach wygląda to niesamowicie, warto zafundować tę samą wygodę całej rodzinie. Szalejące na placu zabaw dzieci na pewno docenią nieskrępowany komfort ruchu. Niezależnie od tego, czy szukasz całych kompletów, czy jedynie getrów lub bluzy - u nas znajdziesz to wszystko i dla siebie, i dla dziecka. I kto wie, może w przyszłości Twoja pociecha zostanie znanym dziecięcym trendsetterem...

Najlepsza jakość w korzystnej cenie

Przygotowując nasze kolekcje robimy dogłębny research, którego efekty widzisz przeglądając dostępne u nas modele. To perełki, wyselekcjonowane wśród oferty polskich projektantów takich jak znany i ceniony producent Bopoco. Poza gwarancją jakości dorzucamy zazdrosne spojrzenia, zupełnie gratis. Wiemy, że ofertowane przez nas ubrania są unikatowe, a przy tym na tyle uniwersalne, że nie musisz (choć możesz!) wymieniać od razu całej szafy. A w dodatku kupując w RebelKi wspierasz lokalne biznesy, w związku z czym masz pewność, że pieniądze które płacisz przeznaczone są na jakość produktu, a nie na jego kosztowny import. I wisienka na torcie - kupując to, co polskie, kupujesz odpowiedzialnie.