0 - 0,00 

Modne spodnie dla mam

Wiemy, z iloma obowiązkami wiąże się bycie rodzicem i mamy doskonałą świadomość, jak życie potrafi się zmienić z nadejściem nowego członka rodziny. Priorytety się zmieniają, a rozwiązania wygodne zaczynają być tymi wybieranymi najchętniej. Jednak macierzyństwo nie wiąże się z rezygnacją z tego, co lubimy najbardziej, wymaga jedynie dopasowania tego do nowej sytuacji. Z uwagi na potrzeby obecnych i przyszłych mam stale poszerzamy nasz asortyment. Sprawdziliśmy wiele marek i wyselekcjonowaliśmy te, które są faktyczną odpowiedzią na potrzeby mam. Są nie tylko wygodne (wygoda przede wszystkim!), ale również funkcjonalne. Dobrze się w nich odpoczywa, ale także pędzi za biegającym kilkulatkiem. Skoro mamy muszą opanować wiele rzeczy na raz, to czemu garderoba miałaby nie być wielofunkcyjna?

Jeszcze raz wygoda - spodnie dla przyszłej mamy

W ciąży ciało się zmienia, przeważnie przychodzi czas, w którym należy nieco zmodyfikować wnętrze naszej szafy. I tu wkracza nasz sklep, RebelKi, ponieważ w naszym szerokim asortymencie znajdziesz nie tylko spodnie dla mamy, lecz także spodnie ciążowe, dostosowane krojem do aktualnych potrzeb ciała przyszłej matki. Zapewniają nie tylko komfort noszenia, ale także zazdrosne spojrzenia koleżanek - staramy się wybierać najciekawsze fasony oraz wzory, wychodzimy z założenia, że odzież ciążowa nie musi, a wręcz nie powinna być nudna! Korzystamy przy tym jedynie z modeli marek, które zostały przez nas sprawdzone, stąd w naszej ofercie znajdziesz jedynie polskich projektantów. Zależało nam na tym, aby dostarczyć Ci odzież najwyższej jakości w jak najniższej cenie, ponieważ wiemy, że przygotowanie na dziecko jest zazwyczaj dość wymagające również dla portfela.

Modna mama, modna córka

To naturalne, że dzieciom chce się dać wszystko to, co najlepsze. Lubimy w nich widzieć miniatury samych siebie. Warto pomyśleć również o tym, aby delikatnie kierować również stylem dziecka od najmłodszych lat tak, aby kiedy zacznie dobierać sobie rzeczy samo miało już jakieś wyobrażenie. Dlatego jeśli spodoba Ci się jakaś rzecz w RebelKi warto sprawdzić, czy w dziale dziecięcym nie ma jej odpowiednika. Dobierając asortyment staraliśmy się, aby te same modele spodni były dostępne dla mamy i córki. Przyczyna jest prosta: jeśli jeden model sprawdza się u dorosłego, stojącego przed wyzwaniami rodzicielstwa, to sprawdzi się również w przypadku młodszych użytkowników. Dlatego w naszym sklepie znajdziesz spodnie dla mamy i dla dziecka. Chcemy, aby naszym klientom było łatwiej, dzięki czemu zaoszczędzony czas mogą spożytkować tak, jak im się tylko marzy.